Çocuklar için yollardayız!.

Tarih: 26.10.2017--16:12:03 Okunma: 452
Çocuklar için yollardayız!.

Sevgili Güzel İnsanlar,

 

 

2017 yılının birçok ayında Mustafa Kemal Atatürkün bizlere emanet ettiği yüzlerce çocuğu sevindirdik... 

 

3 köye gittik. gittiğimiz köyler  dağlık köylerdi ve kar çok fazlaydı. Çoğu çocuk hastaydı.. bir köyde iki kız kardeş vardı, biri 8 diğeri 11 yaşında. dünyada çok nadir görülen yaşlılık hastalarıydılar. Gözleri kaymış olan  çok çocuk vardı. Zihinsel engelli olan çocuklarda çoktu. Hepsi lastik ayakkabıyla gelmişti okula. Ayakları sırılsıkamdı. Gittiğimiz bu köyler çok uzaklardaydı. unutulmuş köylerdi bunlar. nerdeyse haritadan bile silinmeye yüz tutmuş köylerdi. Biz kar, fırtına, terör korkusu demeden o çocuklar için her sıkıntıyı göze alıyoruz. Çünkü onlara değerdi bu. Ama çok duygulandık biz. hastalık bir çok çocuğun takatini kırmıştı.  bakıp bakıp duygulandık. Ben desteğinizle sevindirdiğimiz fotoğrafları ekte gönderiyorum. 

 

Bu güzel fotoğraflar ve videoların sahibi sizlersiniz. İnanın siz olmasanız ben asla bu denli insana mutluluk verici fotoğraflar çekemezdik.

 

 

Videoda çektik linki budur. İzlemenizi rica ediyorum. https://www.youtube.com/watch?v=OS41dD_oRig&t=90s

 

 

Desteklerinizi sürdürdüğünüz için çok teşekkür ederiz

 

 

Saygılarımızla

 

Copyrigth © 2015

Her Çocuk Bir Umuttur Derneği

vanhaber-van haber

Şerefiye Mahallesi Nacibey Sok. Barış Apt altı. No:3 Merkez / VAN info@hercocukbirumuttur.org.tr | hercocukbirumutturdernegi@gmail.com